Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Polskie linie lotnicze notują duże zyski i są bardzo popularne w związku z tym, ze oferują naprawdę ciekawe trasy. Niestety Lot ogłosił że z końcem marca zawiesza połączenia do Hanoi. Swoja decyzję motywuje faktem iż głownie bilety lotnicze do Hanoi kupowano w klasie ekonomiczne, klasa biznesowa na której się najwięcej zarabia niestety nie przyniosła oczekiwanych zysków na tej trasie. Ostatni lot odbędzie się 24 marca. Przedstawiciele Lotu wierzą w promocję innych kierunków, przede wszystkim nastawiają się na trasy azjatyckie. W przyszłym roku w Locie mogą pojawić się bilety lotnicze do Tokio, w kolejnych latach może to być Seul i Szanghaj. Lot również zapewnia, że klienci którzy dokonali rezerwacji biletów lotniczych będą mogli liczyć na przekierowanie do innych przewoźników.

lot

Polskie linie lotniczenie narzekają na brak klientów. Na ich popularność wpływają miedzy innymi edycja szalona środa czy taryfy first minut. Każdy kto korzysta z usług Lotu bierze udział w programie lojalnościowym Miles&More. Oprócz tego Lot stworzył nowa ofertę dla klientów biznesowych z własnymi firmami, tacy pasażerowie mogą zbierać dodatkowe punkty, mając jeszcze większe korzyści.

Lot słynie z połączeń miedzy polskimi miastami. Niebawem rusza także trasa Warszawa-Bydgoszcz. Tanio możemy kupić bilety lotnicze do Krakowa. Ostatnio Lot zaoferował kilka dni promocyjnych, w których można było kupić bilety, pomijając opłatę za wystawienie biletu. Ta opłata jest największa w lotach krajowych, stąd połączenia między polskimi miasta można było zabukować w bardzo niskiej cenie.

W tym roku planowana jest prywatyzacja Lotu. W czasie kryzysu tej linii lotniczej, prywatyzacja była jedynym wyjściem, aby podźwignąć przewoźnika z tej sytuacji. Na razie nie wiadomo w czyje ręce zostanie przekazany Lot. Istnieją spekulacje na temat przejęcia Loty przez Air China bądź Turkish Airlines. Sytuacja Lotu już jest znacznie lepsza. Flota zostanie zasilona przez nowego Dreamlinera, samolotu z największa i najwyższa technologią.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , ,