Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Linia wizz air oferuje kolejne propozycje na udane wczasy. W obecnej promocji znajdziemy połączenie do Gruzji i Kataru. Bilety lotnicze znajdziemy już w cenie 571 złotych a będziemy mogli polecieć na trasie Tbilisi- Doha i wrócimy do portu lotniczego w Warszawie. Najtańsze połączenia znajdziemy dla osób, które wykupiły członkostwo klubu wizz air. Połączenia z Gruzji do Kataru znajdziemy w liniach Quatar Airlines. Katarskie linie lotnicze należą do najlepszych przewoźników na świecie. Pasażerowie już w cenie biletu lotniczego mogą skorzystać z posiłku na pokładach samolotów a także w bilet wliczony jest bagaż rejestrowany. Linie dbają o najwyższy poziom usług. We Wrocławiu powstało specjalne biuro z polską obsługą, dzięki której nasi rodacy będą mieli jeszcze lepszy kontakt z linia lotniczą.

Wizz Air

Wczasy w Gruzji i Katarze

Gruzja, mimo że przepiękna jest wciąż bardzo mało znana przez turystów. Dlatego w spokoju możemy podziwiać tutaj wiele ciekawych rzeczy. Państwo leży na Kaukazie Południowej. Najstarsze zabytki pochodzą z okresu prehistorycznego. Archeolodzy odkryli zabytki z paleolitu i neolitu. Turyści, spędzając tutaj wczasy mogą zwiedzać wiele obiektów należących do kultury średniowiecznej. Z kolei Katar położony jest na cyplu Arabii Saudyjskiej. Stolicą tego kraju jest Doha. Tutaj znajduje się port lotniczy, z którego kursuje linia Quatar Airlines. Katar należy do najbogatszych krajów na świecie.

Oferty na wakacje i nie tylko

Obecnie wiele linii lotniczych promuje kierunki na wakacje. Biura podróży zarzucają nas ofertami first minut i last minut. Podróże zagraniczne to już nie tylko luksus dla bogaczy, ale coraz więcej osób decyduje się na takie wycieczki. Zwiedzamy nie tylko Europę, ale także inne kontynenty, bardzo często wybieramy się do Azji. Dzięki połączeniom różnych linii lotniczych możemy w cenach promocyjnych znaleźć wiele atrakcyjnych połączeń. Szczególnie powodzeniem cieszą się państwa azjatyckie głównie z powodu ciekawej kultury, religii i zabytków.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , ,

Wypowiedz się!