Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

TokioTokio należy do jednych z największych miast świata, a znajduje się na kontynencie azjatyckim. Należy także do obszarów najbardziej zaludnionych na świecie. Tokio wcześniej nazywane było edo, czyli ujście i funkcjonowało jako mała wioska rybacka. Tokio jest miastem bardzo ciekawym architektonicznie. Turyści mogą w niektórych dzielnicach podziwiać drapacze chmur, w innych z kolei mogą spacerować przez wąskie, małe uliczki z niezbyt wysokimi zabudowaniami. W miejscu centralnym miasta znajduje się oczywiście Pałac cesarza z przepięknych ogrodem i fortecą. W Parku zlokalizowanym na wschód od pałacu, słynnym parku ueno możemy podziwiać przepiękne muzea i ogrody botaniczne. Turyści będąc na wczasach w Tokio nie powinni ominąć Teatru Narodowego. Japonia inaczej nazywana jest krajem kwitnących wiśni. Co roku przybywa tu mnóstwo turystów, gdyż wielu Europejczyków zachwyca kultura i egzotyka kraju.

Bilety lotnicze do Tokio oferują linie SAS. Do Tokio z Polski możemy polecieć aż z trzech portów lotniczym: Warszawa, Gdańsk, Poznań. Loty będą realizowane aż do marca 2012. Sas oprócz obniżek na bilety lotnicze oferuje wysoką jakość usług. W najnowszym systemie pasażerowie będą mogli bez ograniczeń, a do tego darmowo surfować po Internecie a także korzystać z telefonu komórkowego. Sas była pierwsza linią lotniczą, która w 2004 roku włączyła w ofertę korzystanie z internetu bezprzewodowego. Obecnie rozwinęła i powiększyła zakres tej usługi.

Oprócz Tokio SAS obniża ceny na bilety lotnicze do Bergen. Już od 400 złotych możemy z Warszawy polecieć do najpiękniejszego miasta w Norwegii. Oprócz tego Sas świętował niedawno swoją piętnastą rocznicę pobytu w porcie lotniczym w Poznaniu.

Usługa internetowa i dostępność komórek znacznie podwyższyła standard tej linii lotniczej. W dobie tak rozwiniętego internetu wielu pasażerów z chęcią skorzysta z darmowego surfowania. Tym bardziej iż początkowo ta usługa będzie darmowa. Sas jest jedną z najlepiej i najszybciej rozwijających się linii lotniczych na naszym kontynencie.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , ,