Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Belfast to przepiękna i bogata stolica Irlandii Północnej. Do największych zabytków Belfastu należą katedry anglikańskie i katolickie, ratusz miejski a także zamek. Ponadto słynie z bogatego życia nocnego i licznych rozrywek. Miasto przepełniają hotele, restauracje i dyskoteki. Ogólnie Irlandczycy słyną na cały świat z tego że lubują się w hucznych imprezach, stąd fani ubawu do białego rana z pewnością będą się tutaj czuć bardzo dobrze. Bardzo wystawny jest także karnawał w Belfaście.

Belfast

Bilety lotnicze do Belfastu na karnawał oferują linie easyJet. Oprócz Belfastu easyJet oferują loty do Londynu Gatwick, a także Bristolu. Tanio możemy w tej linii kupić bilety lotnicze do Paryża.

EasyJet funkcjonuje jako tania linia lotnicza z głównym lotniskiem London Gatwick. EasyJet jednak zapewnia pasażerom wysoką jakość usług, równą regularnym przewoźnikom. Przede wszystkim easyJet słynie z dbałości o ekologię, na czym wzoruje się już coraz więcej linii. Samoloty tego przewoźnika są pokryte specjalnym materiałem, dzięki czemu jest amortyzowany hałas a także przepuszcza się mniejszą ilość spalin. Oprócz tego na pokładach easyJet możemy zasmakować kawy i herbaty ze specjalnych ziaren.

EasyJet może poszczycić się młoda i zmodernizowaną flotą. Oprócz tego pasażerowie bez problemu mogą przesuwać terminy i godziny lotu. W związku z tym, że jest to przedstawiciel taniego latania cena bagażu podręcznego mieści się w cenie biletu lotniczego. Tutaj bagaż podręczny jest nielimitowany.

EasyJet wchodził na rynek lotniczy, kiedy to większość turystów wybierało irlandzkie linie Ryanair. EasyJet jednak bardzo szybko zdobył zaufanie i popularność pasażerów. Obecnie w Polsce również jest popularny, choć widnieje tylko w porcie lotniczym na Balicach. Liczne promocje i obniżki sprawiają, że z usług easyJet korzysta coraz więcej klientów. Ostatnio easyJet zaoferował aż 20 procentową obniżkę na bilety lotnicze. Tanio z easyJet można przede wszystkim polecieć z Krakowa do Liverpoolu i z Krakowa do Paryża.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , , , ,