Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Szalona środaHity cenowe szalonej środy znają wszyscy wierni pasażerowie naszych narodowych linii lotniczych. Do 23:59 w środku tygodnia będzie można dokonać rezerwacji ciekawego kierunku w bardzo korzystnych, niskich cenach. Jednak tym razem Lot znowu zadziwił swoich klientów. Promocję szalonej środy przedłużył aż do czwartku, przez co trwa 49 godzin. Jest to spowodowane mnogością kierunków, gdyż tak bogatej oferty nie było już dawno u żadnego przewoźnika.

Najkorzystniejsze ceny to miedzy innymi bilety lotnicze do Paryża w cenie 274 złotych. Bardzo korzystnie polecieć także do Madrytu czy Moskwy. Opłaca się wybrać także kierunek spoza naszego kontynentu na przykład Toronto czy Tel Awiw. Inne pozycje w ofercie to na przykład Petersburg, Sztokholm, Wilno, Wiedeń, Zurych. Bilety lotnicze do Nowego Jorku kupimy już w cenie 1400 złotych.

Lot to nasz narodowy przewoźnik z ponad 80-letnią tradycją, w czasie której zyska wielu wiernych i stałych klientów. Oprócz szalone środy zasłynął z oferty first minut, dzięki której przelot na wczasy można było zabukować w bardzo niskiej cenie. Lot od wielu lat niezmiennie jest numerem jeden wśród naszych rodaków. Mimo wcześniejszego kryzysu powoli wraca do dawnej świetności. Do końca roku ma odbyć się prywatyzacja Lotu co ma również korzystnie wpłynąć na sytuacje tej linii.

Oprócz tego nowy samolot Lotu będzie promował Polskę na terenie całego kontynentu. Na jednym z samolotów tego przewoźnika umieszczono warszawska Syrenkę, sylwetkę Fryderyka Chopina a także zdjęcie kościoła Mariackiego w Krakowie, czyli najistotniejsze punkty naszej polskości i naszej tradycji.

Linie lotnicze Lot ponadto specjalizują się w lotach miedzy polskimi miastami. Coraz więcej powstaje lotów do Szczecina czy Gdańska. Czasami w promocyjnej cenie kupimy bilet lotniczy już za około 50 złotych, wiec linie lotnicze stały się dość dużą konkurencją dla naziemnych środków transportu. Stąd Polacy często, szczególnie w podróżach biznesowych wybierają właśnie Lot.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , ,