Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

LufthansaLufthansa, inaczej zwana podniebnym tyranem osiąga wyniki, o jakich marzy każda linia lotnicza. Oferuje rozbudowaną siatkę połączeń, realizuje wiele kierunków, może poszczycić się profesjonalnym personelem i zaufaniem wielu pasażerów. Jak wynika z ostatnich statystyk jest doceniona również w Polsce. Na trasie z naszego kraju do Niemiec odnotowano aż 1,2 miliona pasażerów. Liczba turystów wzrosła o 12%. Jest to wynik naprawdę zadawalający, a nawet najwyższy, jeśli weźmiemy pod uwagę całokształt działalności Lufthansy w naszym kraju. Wszystkie linie należące do Lufthansy, czyli Germanwings , Air Dolomit, Condor Air lines i Sun Express przewiozły razem około 90 milionów pasażerów. Największym zainteresowaniem te linie lotnicze cieszą w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Ta sytuacja z pewnością wynika z ciekawych ofert i promocji na bilety lotnicze. W obie strony po krajach Europy możemy polecieć za 399 złotych. Rezerwacji lotu można dokonać do końca maja 2011 roku. Połączenia realizowane są z warszawskiego Okęcia i dotyczą: Dusseldorfu, Frankfurtu, Mediolanu, a także Monachium. Inne miejsca objęte ofertą biletu lotniczego za 699 złotych to Paryż, Londyn, Barcelona, Madryt, Wenecja, Rzym czy Lyon. Linie lotnicze Condor Airlines, które należą do Lufthansy przygotowały aż 100 000 biletów lotniczych, a promocja trwa tylko dwa dni. Od 24 do 26 lutego można upolować lot za 49 euro , ze wszystkimi podatkami w cenie. Podróż możliwa jest do czerwca 2011 , więc warto pomyśleć o wczasach w atrakcyjnym miejscu.

LufthansaCondor Airlines nazwana jest największą wakacyjną linią lotniczą w Niemczech. W tak atrakcyjnej cenie możemy polecieć na Majorkę, czy Malagę. Lufthansa dociera wszędzie. Ofertuje także promocje na bilety lotnicze do Ameryki Południowej. Już teraz San Paulo, Caracas czy Buenos Aires jest w zasięgu ręki, Oczywiście te podróże mimo licznych promocji zawsze były dość kosztowne. Dzięki obniżkom Lufthansy stały się bardziej realne. Od października 2011 niemieckie linie lotnicze reaktywuje loty do Rio de Janeiro. Za przelot tam i z powrotem zapłacimy 2959 złotych. Bilety lotnicze można rezerwować do marca. Biorąc pod uwagę ilość promocji i atrakcyjność cen, a także ciągłą dbałość o klienta, nie dziwi fakt, ze Lufthansa cieszy się taka popularnością, odnotowując kolosalne zyski.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , ,

Wypowiedz się!