Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Polskie linie lotnicze LOTPolskie linie lotnicze mogą poszczycić się ponad osiemdziesięcioletnią tradycją na rynku lotniczym. Od wielu lat przyciągają klientów ciekawymi ofertami, tanimi biletami lotniczymi i jak najkorzystniejszymi rozwiązaniami. Oczywiście przede wszystkim specjalizują się w lotach krajowych. Coraz bardziej rozszerza się siatka komunikacyjna między polskimi miastami. Bardzo tanio możemy kupić bilety lotnicze do Krakowa czy Warszawy. Wraz z lepszą komunikacją lotniczą w naszym kraju coraz bardziej rozwijają się porty lotnicze. Nawet te mniejsze regionalne. Oczywiście największy ruch nadal jest na lotnisku na Okęciu. Niedaleko portu można zabukować hotele. Na drugim jest port lotniczy w Balicach w którym rozbudowywany jest terminal. Od czerwca będzie można korzystać z jeszcze jednego warszawskiego lotniska- Modlin. Ma być to głównie port służący tanim liniom lotniczym. Wszystkie samoloty Wizz Air zostały przeniesione z Okęcia właśnie do Modlina, gdyż lotnisko pobiera znacznie mniejsze opłaty.

Obecnie Lot oczywiście oferuje znaną już wszystkim promocja szalona środa. Dodatkowo przedłużył ją o kolejną dobę, także trwa ona 48 godzin. Ponadto po skończonej promocji bilety lotnicze nadal będą sprzedawane z 20 procentową obniżką cen. Zniżka obejmuje wszystkich pasażerów, którzy biorą udział w programie lojalnościowym miles&more. Dzięki temu programowi za zakup biletów otrzymujemy specjalne mile, które później są wymienne na nagrody bądź także i inne zniżki cen na bilety.

Lot znacznie otworzył się na kontynent azjatycki. Oferuje tanie loty do Pekinu, który od dawna jest bardzo dużym ośrodkiem turystycznym i biznesowym w kraju. W tym roku Lot zrezygnował z połączeń do Hanoi, gdyż te okazały się nierentowne w klasach biznesowych.

Obecnie bardzo tanio możemy kupić bilety lotnicze do Niemiec, szczególnie do Berlina i Frankfurtu. Za 350 złotych odwiedzimy także Moskwę wraz z jej wszystkimi zabytkami. Lot łączy Polskę z wieloma miastami naszego europejskiego kontynentu. Z każdą edycją zwiększa się ilość kierunków i miejsc, w których można spędzić ciekawe wczasy.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , , ,