Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Wizz Air to jedna z największych linii low cost, szczególnie na obszarze Europy wschodniej. W ostatnim czasie ma naprawdę sporo powodów do radości. Na naszych lotniskach odnosi znaczne sukcesy. Przede wszystkim do tej pory bardzo dobrze funkcjonował w Katowicach, jednak bardzo dużo zrobił także dla Modlina i Gdańska. W podwarszawskim lotnisku odnosi lepsze sukcesy niż jego konkurent Ryanair. Szczególnie dużo promocji oferuje sprzedając bilety lotnicze do Budapesztu. W Gdańsku, Wizz Air będzie miał czwartego airbusa, co wiąże się z dodatkowymi połączeniami. Wizz Air w ostatnim czasie zaoferował bilety lotnicze po 10 złotych w obydwie strony.

Wizz Air

Nowe lotnisko w Szczecinie

Już niebawem będziemy mogli bukować bilety lotnicze z nowego lotniska w Szczecinie. Od 14 marca z tego portu lotniczego będą oferowane tanie loty do Norwegii. Będzie to już ósme lotnisko w naszym kraju, z którego połączenia będzie oferował Wizz Air. Wizz Air oferuje bilety lotnicze do Oslo i Stavanger. Z początkiem lotów będą one realizowane dwa razy w tygodniu, następnie może to ulec zmianie i możliwe będą częstsze trasy. Pierwszy rok ma dać linii Wizz Air 60 tysięcy pasażerów. Wizz Air ma ponad 80 portów lotniczych w trzydziestu krajach. Ceny za bilet lotniczy rozpoczynają się od 75 złotych. Ponadto w ostatnim czasie Wizz Air świętował obsłużenie 50 milionowego pasażera. Nowy port lotniczy da możliwości częstszych i tańszych lotów do Norwegii. Z polskich lotnisk możemy także skorzystać z połączeń linii SAS a także Norwegian.

Wizz Air’em z Lublina

Węgierską linię lotniczą zobaczymy także na lotnisku w Lublinie. Stamtąd także oferuje tanie loty do Oslo, a także bilety lotnicze do Londynu. Z Ryanairem polecimy z tamtego lotniska do Dublina a także brytyjskiej stolicy. Nowe lotniska są odpowiedzią na potrzeby pasażerów, którzy coraz chętniej korzystają z podniebnego rynku, w tym z przedstawicieli taniego latania. Szczególnie chętnie korzystamy z usług Ryanair i Wizz Air.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , , , ,

Wypowiedz się!