Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

wizzTania linia lotnicza Wizz Air już 11 lat działa na polskim rynku, dokładnie 19 maja 2004 pierwsza maszyna w barwach węgierskiego przewoźnika wystartowała z lotniska w Katowicach Pyrzowicach. Początkowe plany były ambitne, jednak zgodnie z przysłowiem, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, opłacało się, bowiem dziś jest wiodącą linią niskokosztową w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferowanie atrakcyjnych cenowo przelotów dla wszystkich mieszkańców wspomniane rynku zrewolucjonizowało całą branże lotniczą na starym kontynencie. Co najważniejsze Wizz Air idzie za ciosem i sukces wykorzystuje do ciągłego rozwoju. Z okazji 11 urodzin przewoźnik postanowił nieco zmienić swój wizerunek i zaprezentować się światu w nowej odsłonie.

Przez wszystkie lata swojej działalności Wizz Air obsłużył ponad 90 milionów podróżnych. Dziś w jego kilkudziesięciu bazach w całej Europie stacjonuje 59 samolotów, a oferta połączeń liczy 380 destynacji w 38 krajach.

Pakiet zmian, jakie z okazji jubileuszu zdecydował się wprowadzić przewoźnik obejmuje przede wszystkim odświeżenie dotychczasowego loga oraz wymalowania samolotów. To pierwsze stało się lżejsze i nowocześniejsze, po pełnych literach w kolorze fioletu został tylko kontur, natomiast wypełnienie jest białe, z kolei kolor fioletowy zmieniony został na piękny haber. Takie same barwy wykorzystano w malowaniu kadłuba, jednak teraz obejmują one tylną część, od skrzydeł do pionowego statecznik a nie jak do tej pory od kabiny pilotów do skrzydeł. Swój wizerunek zmienią także stewardesy i personel pokładowych, dla których przygotowano nowe stroje, nawiązujące do odnowionych motywów kolorystycznych węgierskiej linii lotniczej.

Zmiana wizerunku to jednak nie wszystko, odpowiadając na potrzeby klientów linia lotnicza Wizz Air wprowadza szereg rozwiązań, których celem jest poprawa komfortu podróżowania. Wśród nich znajdziemy między innymi nowe taryfy, które mają ułatwić klientom wybór spośród oferty i dodatkowych usług oferowanych przez linie. Modernizacja nie ominęła również strony internetowej przewoźnika, gdzie oprócz nowego loga i barw, pojawiła się wyszukiwarka najniższych cen, ulepszony został także proces rezerwacji biletów lotniczych. Ważną informacją jest również ta, że zwiększono dostępność pakietów wakacyjnych Wizz Tours.

Udoskonalenia przygotowane przez linię Wizz Air, pokazują klientom, że przewoźnik mimo sukcesu, wciąż wsłuchuje się w ich potrzeby. Dla przewoźnika liczy się komfort podróżowania i świadczenie usług na najwyższym poziomie, przecież podróż samolotem ma nam kojarzyć się pozytywnie, a nie jak męka. Wszystko wskazuje na to, że Wizz Air chce być utożsamiany z nowoczesnością, oryginalnością i dobrymi wrażeniami. Prezes linii József Váradi, nie ukrywa, że liczy na pozytywną reakcję stałych oraz pojawienie się nowych klientów.

Największym prezentem urodzinom dla klientów linii jest wprowadzenie największej w historii przewoźnika promocji na bilety lotnicze w wielu atrakcyjnych kierunkach.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: ,

Wypowiedz się!