Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

sas airlinesIle linie lotnicze mają wspólnego z modą i projektowaniem ubrań? Okazuje się, że w jednej rzeczy zgadzają się w 100%. Wprawdzie obecnie rozkłady lotów prezentują nam zimową siatkę połączeń, to już pojawiają się informację, co czeka nas wiosną 2015 roku. Podobnie jest w modzie, teraz zimą 2014 roku dowiadujemy się, co będzie modne zimą 2015/2016, czy latem 2016. Jedną z linii, która prezentuje swoją ofertę na rok 2015 jest skandynawska linia lotnicza SAS w 2015. Przewoźnik ma zamiar rozszerzyć ją o kilka nowych destynacji, mianowicie w 2015 roku podróżni polecą na takich trasach jak:

  • Kopenhaga- Edynburg
  • Kopenhaga-Ankara
  • Sztokholm-Ankara
  • Sztokholm-Budapeszt
  • Sztokholm- Faro (miasto w Portugalii)
  • Oslo-Salzburg
  • Goteborg- Alanya (tureckie miasto)
  • Goteborg- Dublin
  • Goteborg- Bergen

Lotniska w Kopenhadze, Sztokholmie, Oslo oraz Goteborgu już proponują nam kupno biletów na nowe rejsy skandynawskiego przewoźnika. Pasażerowie będą mogli, zatem odwiedzić kolejne europejskie miasta. W lecie przyszłego roku Turcja czy Portugalia będą cieszyły się nie małym zainteresowaniem urlopowiczów żądnych gorącego słońca i rytmicznego bicia fal uderzających o brzeg morza. Oprócz nowych połączeń, realizowane będą także loty z sezonu letniego 2014. To znaczy, że podróżni nadal będą mogli polecieć do swoich ulubionych miejsc. Popularne trasy takie jak Chania (Grecja), Palermo (Włochy) czy Piza (Włochy) zostają więc w ofercie skandynawskich linii SAS.

Wiceprezes SAS, Eivind Roald chwali się, że linie lotnicze bardzo szybko się rozwijają. Mówił, że głównym celem przewoźnika są przede wszystkim najważniejsze europejskie miasta oraz najpopularniejsze globalne trasy. SAS w przeciągu dwóch lat uruchomiło już bowiem około 100 nowych połączeń, które mają służyć klientom wybierającym ich linie. Przyszły rok również rozpoczyna się od radykalnych zmian. Wcześniej wymienione połączenia zaczną pojawiać się już na wiosnę 2015 roku. Skandynawski operator oprócz Turcji zaoferuje w przyszłoroczne wakacje również połączenia do Salzburga i Budapesztu.

sas airlinesCo jeszcze pojawi się w 2014 roku? W sezonie zimowym SAS zwiększa częstotliwość lotów nad Skandynawią. Częściej polecimy między innymi ze Stavanger (Norwegia) do Trondheim (Norwegia) oraz z Bergen do Alesund (również norweskie miasta). Ośmiu połączeń dziennie doczeka się natomiast trasa Kopenhaga-Goteborg. Równie ważne połączenie między Sztokholmem a Goteborgiem powiększy się o jeden dodatkowy, poranny lot wykonywany w każdy poniedziałek.

SAS to najczęściej wybierana skandynawska linia lotnicza, proponuje ona nam największy wybór destynacji, zarówno tych na co dzień jak i połączeń stricte wakacyjnych. Atrakcyjne trasy przyciągają klientów, wystarczy zapoznać się ze szczegółową ofertą przewoźnika – na oficjalnej stronie internetowej, przeanalizować ceny i zdecydowa,ć czym i gdzie wyruszymy w przyszłe lato.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Wypowiedz się!