Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Bilety lotnicze do Londynu, Paryża, Mediolanu a także do innych europejskich miast cieszą się ogromnym powodzeniem, wśród polskich pasażerów. Londyn należy do najbardziej kosmopolitycznych stolic z wieloma zabytkami i atrakcjami, które znalazły swoje miejsce na liście dziedzictwa Unesco. Warto zobaczyć tutaj Big Ben, Tower of Bridge, a także wybrać się do teatru, filharmonii czy londyńskiej opery. Paryż i Mediolan uznawane są za światowe stolice mody. Dlatego wiele linii lotniczych oferuje korzystne ceny na przeloty. Przede wszystkim królują tutaj tanie linie lotnicze, a w tym Ryanair i wizz air. Obecnie do znanych przewoźników, dołączy nowa linia lotnicza 4YouAirlines, która chce zaistnieć na polskim i europejskim rynku. Już od listopada będzie można odwiedzić te trzy piękne miasta, a także wiele innych miejsc z nowym przewoźnikiem. Już od sierpnia można nabyć bilety lotnicze w cenie 47 złotych. Linia oferuje loty z Łodzi i Rzeszowa. Obydwa porty lotnicze charakteryzują się ogromnym potencjałem. Wcześniej funkcjonowały jako niezbyt duże lotniska, obecnie doczekały się remontu i zainteresowania znanych europejskich przewoźników. Mieszkańcy tych miast wielokrotnie muszą dojeżdżać do innych portów lotniczych, aby udać się do Dortmundu, Brukseli czy Tel Awiwu. Obecnie nowa linia, chce dać szansę lotów z tych regionalnych lotnisk.

Bilety lotnicze 4YouAirlines

Perspektywy przewoźnika 4YouAirlines

Nowa linia lotnicza, która powstała z pomysłu właścicieli biura podróży Alfa Star od razu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem potencjalnych klientów i mediów. Po upadku linii Olt Expres, wielu ekspertów rynku lotniczego bez optymizmu patrzy na plany rozwoju nowego przewoźnika. Linia, obecnie lata pod znaną polską linią lotniczą Eurolot, gdyż nie otrzymała jeszcze wszystkich potrzebnych zezwoleń i nie została wpisana do rejestru lotniczego. Według prawa nie jest jeszcze linią lotniczą, jednak już wykonała wiele połączeń, wynajmując samoloty od ukraińskiej firmy przewoźniczej. Oferty od razu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, a zbyt duża ilość osób, bukując bilety lotnicza sprawiła, że był problem z serwerami. Bilety lotnicze sprzedawane są za 47 złotych. Nowa linia ma duże szansę sukcesu, choć właściciele nie mają zbyt wielkiego kapitału, gdyż jest to około 600 tysięcy złotych. Z drugiej strony polski rynek przesycony jest tanimi lotami, w szczególności ofertami irlandzkiego przewoźnika Ryanaira i węgierskiego wizz aira. 4YouAirlines będzie musiała długo utrzymywać niskie ceny, aby zachęcić klientów do wyboru właśnie nowej linii.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , , , , , ,

Wypowiedz się!