Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

hotel dla bogaczy

Stolica Rosji słynie z przepychu, umiłowania dóbr, oraz hołubienia markowych, wystawnych rzeczy. Mimo tego, że wielu przeciętnych Rosjan nie stać na aż takie luksusy, to właśnie w ich stolicy znajduje się jeden z najbogatszych hoteli świata. Hotel Ritz-Carltonie nie jest na kieszeń przeciętnego obywatela, jest to oferta dla bogaczy. Goście mogą wybierać w ponad 300 pomieszczeniach, z czego ponad połowa jest dla niepalących. W każdym pomieszczeń jest biurko, lustro kosmetyczne, ogrzewanie, minbar, sejf, oraz szybkie łącze internetowe.

W stylowo urządzonej łazience są 2 umywalki, osobny prysznic ze strumieniem deszczowym oraz wanna. Dodatkowym komfortem jest ogrzewana podłoga. Każdy pokój kosztuje około tysiąca dolarów za dobę, a pokój prezydencki aż 16 tysięcy, w cenie wliczona jest własna, kuloodporna jadalnia. Śniadania nie są wliczone koszty. Za około 700 dolarów można zamówić sobie specjalny szampan, omlet z truflami i kawior, a jednocześnie poczuć się jak prawdziwy car. Dla gości z Wielkiej Brytanii przewidziana jest specjalna herbata. Poza tym hotel dysponuje szeroką paletą win , niektóre z nich mają około 40 lat. Mimo wysokich cen wielu mieszkańców Moskwy może pozwolić sobie na taki luksów.

W tej stolicy mieszka bowiem 35 miliarderów. Z hotelowego tarasu rozpościerają się niecodzienne widoki. Z dwunastego piętra można podziwiać Kreml i Plac Czerwony. Wnętrze hotelu zaaranżowane jest w stylu XIX wieku. Użyto tutaj drewna wiśniowego, a także drogiego marmuru sprowadzonego z Ałtaju. Cały wystrój rozświetlają świece. We wnętrzu hotelu jest sześć restauracji, w tym na dachu , serująca kuchnie japońską. We środku znajdują się sale konferencyjne do spotkań biznesowych a także nowoczesne SPA. Obok zwyczajnych usług jak parking, pranie, prasowanie, czyszczenie obuwia, hotel proponuje dodatkowe, bardziej oryginalne. Jest to wynajęcie przewodnika po Moskwie, czy załatwienie transportu z lotniska. Pięciogwiazdkowy hotel zapewni nie mniej atrakcji niż zwiedzanie urokliwej stolicy Rosji.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , ,

Wypowiedz się!