Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Według statystyk coraz więcej osób interesuje się wczasami nie tylko po Europie ale także w dalszych desygnacjach. Nic dziwnego, skoro tylu przewoźników oferuje tak ciekawe ceny biletów lotniczych. Jeśli myślimy o wypoczynku w Polsce także możemy skorzystać z drogi powietrznej, a konkretnie z oferty Eurolotu. Ta linia lotnicza oferuje ciekawe połączenia ze Świnoujściem. Wczasy nad morzem to wielka atrakcja, niezależnie od pogody. Z Warszawy możemy dostać się tam i z powrotem za około 100 złotych. Promocja na bilety lotnicze do Świnoujścia będzie miała miejsce od 4 do 8 maja. Eurolot oferuje także inne przeloty krajowe. Nie jest także zamknięty na turystów chcących spędzić czas w zagranicznym kurorcie. Możemy udać się z Eurolotem do Chorwacji. Linia oferuje takie kierunki jak Zadar, Rijekę czy Dubrownik.

Dubrownik

Wczasy poza Europą

Korzystając z oferty brazylijskich linii lotniczych możemy udać się z Frankfurtu do Limy. Jest to także bardzo korzystna oferta dla Polaków, gdyż połączenie z Frankfurtem także nie jest bardzo drogie. Od kwietnia w porcie lotniczym Okęcie goszczą linie Emirates a także Quatar Airlines. Linie Emirates podjęły współpracę z linią easy jet, co świadczy o wysokiej pozycji tych tanich linii lotniczych. Linie Emirates zagrały bardzo taktycznie, gdyż na początku zaczęły obserwować rynek. Zauważyły, że bilety lotnicze do Nowego Jorku jak i Mediolanu cieszą się naprawdę sporym powodzeniem i postanowiły także obsadzić te kierunki. Quatar Airlines także oferuje ciekawe połączenia, w jednak dość drogich cenach. Oferuje za to bardzo wysoki standard świadczonych usług. Aby to podkreślić we Wrocławiu stworzył specjalne biuro obsługi klienta, który ma pomóc pasażerom zainteresowanych lotami w tej linii. Oczywiście możemy także skorzystać z usług naszej rodzimej linii lotniczej. Lot wznawia pracę Dreamlinerów, a szczególnie jednego specjalnego boeinga, który będzie przeznaczony na trasy transatlantyckie. To co ucieszy pasażerów, to fakt, że poza Europę będą także latały tanie line lotnicze. Wizz air zaoferował loty do Azerbejdżanu, a jego przewoźnik Wizz Air Ukraine myśli o lotach do Dubaju.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , , , ,

Wypowiedz się!