Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/rezerwuj.org.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Nowy JorkNowy Jork to najbardziej zaludnione miasto Stanów Zjednoczonych. Miasto ma bardzo duży wpływ na gospodarkę światową. Oprócz bardzo dobrze rozwiniętego przemysłu, Nowy Jork to bardzo popularne miasto pod względem turystycznym. Miasto posiada sporo atrakcji turystycznych w tym Empire State Building, Wyspa Ellis czy Statua Wolności. Co roku Nowy Jork odwiedza ponad 40 milionów turystów z całego świata. Szczególna popularnością cieszy się tu kuchnia nowojorska, która jest kondensacją różnych kuchni z całego świata. Rezerwacji biletów lotniczych do Nowego Jorku możemy dokonać między innymi w rodzimych liniach Lot. Polski przewoźnik kursuje z portu lotniczego Wrocław – Starachowice już w cenie 1114 złotych. Z Warszawy do Nowego Jorku możemy polecieć także liniami KLM a także British Airways. Z portu lotniczego w Krakowie kursują linie Czech Airlines.

Nowy JorkPolskie linie lotnicze operują na podniebnym rynku już ponad osiemdziesiąt lat. Wciąż rozwijają się w bardzo szybkim tempie, a także modernizują swoją flotę. Już niebawem flotę Lotu zasili nowy Dreamliner, który jest uważany za najbardziej nowoczesny pod względem technologicznym. Nowe samoloty spowodowały, ze Lot otwiera także kolejne połączenia i nowe trasy. W tym roku rusza połączenie z Pekinem, które jest hitem siatki połączeń. Lot w ofercie szalona środa w bardzo niskich cenach sprzedaje bilety lotnicze do wielu desygnacji Europy i świata. Pzrede wszystkim jednak specjalizuje się w lotach krajowych. Dzięki temu przewoźnikowi a także za pomocą Eurolotu i linii lotniczej Olt Express coraz bardziej rozwijają się połączenia na trasach krajowych. Najczęściej kupowane są bilety lotnicze do Warszawy i Krakowa. Niebawem zwiększa się częstotliwość połączeń do Gdańska, który jest bardzo popularnym miastem na wczasy podczas wakacji. Nowe samoloty Eurolotu Bombardiery wspomagają Lot na trasach między polskimi miastami. Szczególnie planuje się zwiększyć ilość tych tras podczas mistrzostw euro 2012. Między innymi z tego powodu zostanie także otwarty nowy port lotniczy w Modlinie, który będzie głownie bazą dla tanich linii lotniczych, a także będzie wspomagał rozładowanie ruchu pasażerskiego na Okęciu.

Autor: Tomasz Kamiński Google+ Tomasz Kamiński

Tagi: , , , , , ,

Wypowiedz się!